Mašić, Kaltak i Bećirović iznenadili polufinalistu Kupa BiH

Nogometaši Rame iz Prozor Rame koje sa klupe predvodi Bugojanac Asmer Mašić jučer su u okviru 19. kola Druge lige FBiH grupa Jug gostovali kod polufinaliste Kupa BiH FK Klis iz Buturović Polja i ostvarili sjajan rezultat. Završilo je 1:1, a meč je donio dosta uzbuđenja te kvalitetnu partiju gostiju za koje nastupaju i bivši igrači Iskre Nermin Bećirović i Adnan Kaltak.

Rama je povela golom Duje Nevistića u 25. minuti, da bi izjednačenje domaćima donio sa 11 metara Vedad Šabanović. U sudijskoj nadoknadi novi penal za Klis. Golman Kaltak dobio je crveni karton, pa je na gol stao mladi nogometaš Marko Jeličić i na kraju postao junak svog tima.

Jeličić je odbranio udarac iskusnog Bajrića i gosti su mogli da slave. Rama je trenutno na devetom mjestu, a dolazak trenera Mašića u nastavku sezone pokazao se kao pravi pogodak.